Celerová voda je uznávaný starodávný všelék. Je ale opravdu tak užitečná?

autor Petra Seibertová publikováno 09.02.2024 07:00
Celer

Celerová voda je skvělá. Pomáhá odstranit z těla škodlivé patogeny. Obsahuje trávící enzymy, které pomáhají funkci našich střev a harmonizuje endokrinní systém, pomocí rostlinných hormonů. Má také vysoký obsah vitamínu C.

Celerovou vodu můžeme pít jak preventivně, tak při konkrétních zdravotních potížích. Vždy přinese úlevu a lepší pocit z toho, že děláme něco pro své zdraví. Konkrétně jde o vodu z řapíkatého celeru. Nestačí, když konzumujete řapíkatý celer, abyste pocítili účinek, musíte pít vodu z celeru. Tato voda nesmí být ani naředěná a ani do ní nepřidávejte led.

Jak působí celerová voda

V celerové vodě najdeme seskupené sodíkové soli, díky kterým se stává nejúčinnějším elektrolytovým nápojem na světě. Tento nápoj dokáže odstranit toxické soli, které máme usazené v orgánech. Dále oslabuje působení těžkých kovů na naše tělo, dokáže zničit bakterie, viry a také plísně, které oslabují naše tělo.

Celer

Posiluje oslabený imunitní systém a podporuje správné trávení. Dokáže optimalizovat endokrinní systém a navrátit tělo do hormonální rovnováhy. Také skvěle působí proti autoimunitním onemocněním. Dokonce dokáže působit proti závislostem, depresím a úzkostem.

Jak užívat celerovou vodu

Neředěnou celerovou vodu vypijte nalačno, a to nejlépe v množství 480 ml. Není to málo, ale k tomuto množství se můžete postupně dopracovat. Zpočátku můžete pít menší množství, než si zvyknete na její chuť. Alespoň 30 minut od vypití celerové vody nic nekonzumujte. Potom se nasnídejte, ale vyhněte se tukům. K obědu už si tuky můžete bez problémů dát. Pozor, jde o oleje, sýry, vejce, mléko, ořechy, jogurty, šunku atp. Během celého dne pijte dostatečné množství vody. Rituál dodržujte celých 30 dní a sami uvidíte, jak vám celerová voda pomáhá a zda má pro vás smysl pokračovat s kúrou dál.

Jak je to s hubnutím?

Celerová voda neobsahuje žádné látky, které podporují hubnutí. Není pravda, že celerová voda obsahuje tzv. negativní kalorie. To znamená, že bychom díky takovýmto potravinám měli spálit víc kalorií, než nám poskytly. Je nutné si uvědomit, že takové potraviny jednoduše neexistují.

Mohlo by Vás zajímat

Bedřichov
publikováno 18. 2. 2024 autor Petr Dostál

Bedřichov spustil nový informační systém pro řidiče

Tesla Cybertruck
publikováno 15. 2. 2024 autor Jan Nováček

Tesla Cybertruck rezne před očima: Dle slov majitelů začínají Tesly po dešti rezivět

cestování se psem
publikováno 17. 2. 2024 autor Petr Dostál

Karavaning se čtyřnohým kamarádem

zavřít reklamu
×
Reklama